En yakın arkadaşımla 1 ay içinde 2 kez aynı rüyayı gördük

1. rüyayı aynı gün aynı şekilde gördük. Benimle ilgili ama tamamen aynı değil. Yerler ve kişiler aynı, biz farklı şehirde yaşıyoruz arkadaşımla gerçekte. Dün ikimiz de rüyamızda onun bize geldiğini ve bizim yeni eve taşındığımızı gördük, fakat rüya tıpkı aynı değil yine. Ben bu günlerde çok karışık rüyalar görüyorum. 3 erkek arkadaşım oldu şimdiye kadar ve 1 – 2 aydır hep onları görüyorum. Dün de bugün de hepsini gördüm yine hep onları görüyorum çok karışık oldu anlattıklarım ama umarım bana yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler :)

4 thoughts on “En yakın arkadaşımla 1 ay içinde 2 kez aynı rüyayı gördük

 1. aylin on

  Ben ve yakin arkadasim ayni gece benim eski sevgilimi rüyamizda gördük. Arkadasim bana eski sevgilimin rüya benimle tekrar birlesmek istedigini görmüs. Ben de rüyamda tekrar onunla bir araya gelmis oldugumu gördüm. Ve onu baska bir arkadasimdan kiskandigimi gördüm.
  Sizce arkadasimla ayni kisiyi ayni anda görmemizin anlami nedir? Arkadasim benim eski sevgilimi tanimiyor.

 2. chetaw on

  ben ve erkek arkadasım bır gun arayla aynı ruyayı ayırntılarına kadar benzer bızımde gorduk .bunun anlamı nedir? sımdıdebn tesekkler

 3. esra on

  aynı gun arkadasımla beraber aynı ruyayı gorduk ıkımızde ruyamızda kacırılıyoduk kacıran kısı hıc tanımadıgımız ama aynı kısı yı gorduk kel bır adamdı kullanılan cumlelere kadar aynıydı sadece mekan ve bazı kısıler farklıydı yorumlarsanız sevınırım tskrler.

 4. Ceyda arikan on

  Arkasimla ayni gece ayni ruyayi gorduk. Ben hamile oldugumu gordum ama evli degilim. Arkasimda ayni sekilde benim hamile oldugumu gordu.
  Acaba ne anlama geliyor?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir