Evin içinde yılan görmek

Evdeyim, annemler var. Bir anda evin içinde bir yılan görüyorum annemlere söylüyorum, korkma biz onu besliyoruz diyor. Saçmalamayın yılan beslenir mi? Sokar o bizi diyorum, yılan bir anda üstüme geliyor. Elimde bir sopa gibi bir şey var onunla onu öldürüyorum.

5 thoughts on “Evin içinde yılan görmek

 1. defne on

  rüyamda salonda yılan görüyorum. korkuyorum. yılan beni görünce evin temeline kayıyor. yılanın bir kütük gibi gövdesi vardı. başka günlerde de evimin çeşitli yerlerinde yılan görüyorum ama hiç öldürmüyorum ve genelde evin duvarından aşağıya doğru kayıyor.

 2. defne on

  rüyamda sadece kendi mezarımı görüyorum.ve mezarım betonla sıvanmış. hava koyuydu.sonra 10-15 metre ileride kardeşiminde mezarını gördüm onunda üzerinde beton sıvanmıştı. hava yine koyuydu. sonra ben kendimi diri görüyorum. kız kardeşimin mezarına dua okuyorum. sonra kardeşimin öldüğüne çok üzülüyorum. sonra ona sık sık dua dua okumak istediğimi düşünüyrum çünkü onun ihtiyacı olduğunu düşünüyoru. 2-3 gün sonra tekrar aralıklı bir kapı görüyorum kapıyı itiyorum kapı açılıyor. içeride bembeyaz ötülü bir yatak görüyorum yatağın içinde kız kardeşimi ölü olarak görüyorum. beni görünce kalkıp oturuyo. yüzü bembeyaz ve nurluydu başında türban takılıydı. ama hiç konuşmadı. ayak ucunda beyaz çarşafların üzerinde 2-3 aylık bir kız bebeği vardı. bebek çok güzeldi. ama dudakları bembeyazdı ve hiç kıpırdamıyordu. bebek yaşıyordu ama ben onu ölü olduğunu düşündüm. sonra içime büyük bir acı çöktü ve kardeşim öldü diye çok ağladım.sonra uyandım. TEŞEKKÜRLER.

 3. tolga pala on

  evde uyurken gece kalkıp salona bakıyorum ve salonda 1 den fazla 8 veya 10 tane yılan bırbırıne gırmıs bır sekılde duruyorla bende korkup aıleme zarar vermesınler dıye yerdekı oruyu uclarından tutup yılanları dısarı atmaya calısıyorum fakat yılanın bırtanesı ortunun kenarından yere dusuyor bende yere dusen yılan benı sokucak dıye korkuyorum elımdekı ortu dusuyor ve bende korkudan uyanıyorum. lutfen benım bu ruyamı yorumlayın saygılar

 4. nursel işcan on

  yılanı rüyamda gördüm tamda yatağımın kenarındaydı çok korktuğum için sürekli uyandım uyudum lakin aynı rüya kaldığı yerden devam ediyordu

 5. gülsüm çelik on

  yılanı rüyamda gördüm evin içinde 4 tane ince uzun siyah yılan gördüm kaçışıyolardı ablam yakaladı hepsini torbaya koydu içinede 3-4 tane balık koydu içine kapıya gelen bi bayana verdi yılanları kadın lokantaya götürcem dedi ve gitti..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir