Ölen kayınvalidemi rüyamda görüyorum

Kayınvalidemi 3 ay önce kaybettik. Çok seviyordum onu annem gibiydi. Öldüğünden beri onu sık sık rüyamda görüyorum. Ve hemen hemen her gördüğümde öldüğünü biliyor ve bizi ziyerete geliyor. Geçen akşamki rüyamda yine eve gelmişti seslendim , anne seni çok özledim gel hemen sıkıca sarılayım sana, dedim öpüştük, sarıştık, özlem giderdik. Sonra size yemen yapıcam akşama dedi, et yemeği yapıcam dedi. Ben de, anne dolapta kurban eti var dedim, hayır onu yemiyor herkes ben kasaptan alıcam yemek için dedi. Çok güzel, iyi gözüküyordu annem, her seferinde böyle özlem gideriyoruz.

4 thoughts on “Ölen kayınvalidemi rüyamda görüyorum

 1. melis sönmezoğlu on

  Sinem Hanım,
  Kayınvalidenizin rüyanıza girmesi ve onunla bu şekilde özlem gidermeniz onun huzur içinde yattığının işareti. Rüyanıza sık sık girmesi ve size yemek yapacağını söylemesi ise onun örnek aldığınız güzel huylarını yaşatmanız gerektiğini gösteriyor. Rüyadaki kurban eti ise kem gözlere işaret eder. Kayınvalideniz şu an yanınızda olmasa da, onun anısı ve sizin üzerinizde bıraktığı olumlu etki; kötülüklerin, kem gözlerin sizden uzak durmasını sağlayacak.

 2. nazmıye çavdar on

  3 ayonce olen kayınvalidemi sürekli rüyamda gorüyorum pekde iyi sayılmaz

 3. nazmıye çavdar on

  3ay once olen kayınvalıdemı olmemış halinı sürekli rüyamda görüyorum

 4. cemile burç on

  düngece kayın validemi rüyamda gördüm evleniyoemuş üzerinde çok güzel abiye tarzında kıyafet eteklerinde tül dantellervar görümcemde yanımda evleneceği adamı görüyorum fakat zorda olduğu için evlilik yaptığını görüyorum onunla konuşuyorum ev görüyorum önümden geciyor kayın validem yaşamıyor benim eşimde yaşamıyor benimde bu biryılım sıkıntılı geciyor rüyamı yorumlar mısınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir