Rüyamda aslan ve koç bize saldırıyordu

Rüyamda ailemle birlikte minibüse binmişiz ve köyden yakınımızdaki bir kasabaya doğru gidiyoruz. Yolda bir köprüye geliyoruz ve köprüye yaklaştığımızda birden köprünün önünde bekleyen bir aslan ve koç görüyoruz. İlk önce aslan bize doğru koşmaya başlıyor, minibüs şoförü hemen geri geri gitmeye başlıyor, sonra aslan duruyor ve koç koşmaya başlıyor bize doğru. Biz köy yoluna kadar minibüsle kaçtıktan sonra iniyoruz ve koşarak kaçmaya devam ediyoruz. Köyün girişinde anneannemin evi var ve oraya giriyoruz hemen. Oldukça kalabalığız ve ben herkese sessiz olmasını ve perdeleri kapatlamarını söylüyorum. Ev tamamen insanla doluyor ve çok korkuyoruz. Hayvanlar aç kaldıkları için insanlara saldırıyorlarmış. Sonra dışarda da insanlar birikiyor ama evde hiç yer kalmadığı için onları eve alamıyoruz. Sonra bir tane delikanlı ahırı farkediyor ve kimseye farkettirmeden oraya giriyor. Ama içeri girince birden 2 tane dev fareyi farkediyor, kocaman dişleri olan ve hemen kaçmaya çalışıyor ama fareler ona saldırıyor. Orada da uyandım.

3 thoughts on “Rüyamda aslan ve koç bize saldırıyordu

  1. derya on

    varsa bir adağınız en kısa zamanda verin siz güç olarak karıyer olarak sizden yuksek bırıne laf atacaksınız laf attığınız kısının tarafından zamanında hırsızlık yapmıs ıkı kısıden zarar goreceksınız bu zarar sızede olabılır aılenızden bırınede olabılır

  2. fatih karakuş on

    evet senin rüyanın yorumu şudur: Rüyada aslandankaçtığını ve hayvanın kendisini kovalamadığını görmek o kişinin yüksek bir mevkiye ulaşacağını herhangi bir şeyden korku ve endişesi varsa onldan kurtulacağına işarettir.

  3. fatih karakuş on

    Koç ise : koç güçlü kuvvetli ve aynı zamanda saygıdeger bir kimse olarak tanımlanır yeni bir işe girmeye yorumlanır kimi zaman ise adklık olacağına yorumlanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir