Rüyamda Azrail’i gördüm

Rüyamda Azrail’i gördüm… Siyah elbiseli, uzun boylu, başında siyah örtü, gözleri mavi karşıma geldi. “-Beni bekle arkandaki adamın canını alıp sana geleceğim.” dedi. İçimden geçerek arkamda bulunan adamın canını aldı. Sonra ona doğru döndüm ve bu sefer beyaz elbiseliydi. Uzun bir elbise giymiş, başında yine aynı şekilde örtü. Bana “-Beni bekle Regaip Kandili’nde senin canını gelip alacağım.” dedi… Gülümseyerek benim yanımdan uzaklaştı.

4 thoughts on “Rüyamda Azrail’i gördüm

 1. SÜHEYLA ERDOĞAN on

  Büyük ve yüce meleklerden biri olan Azrail’i (AS) rüyada görmek, eger güler yüzlü görülmüs ise, uzun bir ömür yasayacagina; asik suratli olarak görülmüs ise, günahlarinin çok olduguna ve tövbe etmesi gerektigine isarettir.Regaip kandiline kadar ve regaip kandilinden sonra da bol bol dua ve tövbe etmeniz gerekiyor.Ayrıca sadaka da verin.Sadaka gelecek belayı defeder Şenay hanım.

 2. seda gökdemir on

  Rüyamda beni ve erkek arkadaşımı insan üstü bir varlık sürekli rahatsız ediyordu.Rüyamda erkek arkadaşımla aynı evdeydik iki katlı bir evdi.Erkek arkadaşım alt kata inmişti sonra çığlıklar atmaya ve bağırmaya başladı.Aşağı indim ışıkları açmaya çalışıyordum açamıyordum kesik kesik korkunç bir müzik sesi geliyordu erkek arkadaşım ağlıyordu o şeyin varlığını hissediyordum.Daha sonra rüyamda ordan kaçtık bir kız arkadaşımın evine gittik gittiğimiz evdeki o kız arkadaşıma herşeyi anlattık.Hava yeni yeni aydınlanmaya başlamıştı.Arkadaşımın evinin penceresinden dışarı bir baktım ki karşımda akrabamın evi var.O evde yatalak yaşlı eniştem yaşıyor normalde.Evin önünde azrail var.Elinde upuzun bir sopa var.sopanın ucunu o eve doğru çevirdi ve bana o evi gösterdi.Çok öfkeli görünüyordu.Sizce ne anlama geliyor hala etkisinden kurtulamadım.

 3. ada yılmaz on

  ben rüyamda azraili bir kuş olarak gördüm beyz bi güvercindi bana anneden hakkını helal etmesini iste dedi ben annemi buldum ve hakkını helal et dedim ölecem dedim annem bana inanmadı ve gitti sonra birden yatağıma döndüm orda gözlerim birdden kapandı nefes alamadım kıpırdıyamadım korktum gerçekten ölüyor gibiydim sonra birden herşey geçti saat 5 ti ezan okundu ve kendime geldim bu neye işaret ?? acil söyleyin :(

 4. ilham on

  ruyamda azraili oldurdum. bu ne anlama geliyor amk biri soylesin ciddiyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir