Rüyamda Gelinlik Giymiştim

Rüyamda bembeyaz, heryeri inci taşlı gelinlik giymiştim. Gelinliğimin kuyruğunu masmavi gözlü, beyaz tenli, tombul bir çocuk tutuyordu ve bütün herkes ağlıyordu.

2 thoughts on “Rüyamda Gelinlik Giymiştim

  1. melis sönmezoğlu on

    Begüm Hanım, rüyanızda inci taşlarla bezenmiş bir gelinlik giymeniz mutlu bir evlilik yapacağınıza işarettir. Gelinliğinizin kuyruğunu tutan çocuk ise şansınızın yaver gideceğini gösterir. Etrafınızdaki insanların ağlaması ise mutluluğunuzu paylaşacak kimselerin her zaman yanınızda olacağını müjdeler.

  2. Meral Bilge on

    GünaydınLar, AbLacıqım… Rüyamda yakın bir arkadaşımdan bir anda evLenme tekLifi aLıyorum ve şaşırıyorum. Bir qün sonra da ben bembeyaz bir qeLinLik qiyiyorum, yanımda ise Fatih ve çok şık bir damatlık qiymiş ve parmaqımızda aLaysns.. Düğün yapıyoruz, düğün içinde nikah… Herşey qerçek hayatta istediqim qibi… Ama kendi akrabaLarımıza haber veremiyorum çünkü herşey bi anda oluyor ve salon kalabalık. anneme söylüyorum, annem 3.5 ay sonra kızkardeşinin düğünü. şimdi sana takarlarsa takı bu sefer ona takmazlar. onun durumu iyi değil diye kimseyi aramama izin vermiyor. evleniyoruz ve eve geliyoruz. gelinliqimi çıkartıyorum ve qerdeqe qiriyoruz. bir qün sonra da yakın arkadaşlarımızla kahvaltıya qidiyoruz araba ile.. Ve ben hala inananmıyorum evlendiğime. Bu rüya ne anlama geliyor. rica etsem ablacığım yorumlar mısın?

    Bekarım ve bir ilişkim yok. 30 yaşındayım..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir