Rüyamda insanları öldürüyorum

Rüyamda; eski bir kasaba görüyorum, her yer ağaçlık, yapraklar dökülmüş… Peşimde askerler var bir sürü, beni öldürmeye çalışıyorlar. Nedeni ise kasabanın halkını ihanete uğratması ve benim bunu bilmem, halka açıklamaya çalışmam. Bir sürü insanı bıçakla öldürüyorum, 2 tane bıçağım var, herkese saplıyorum. Arada ben de yara alıyorum fakat birşey olmuyor, 25-30 kişi öldürdüm, yanımda koruduğum 3-4 kişi var. Askerlerin başını öldürüyorum ve mezarlığa gidip o kişinin toprağının üstünde banyo yapıyorum, soyunup bir kaç kere banyo yaptım, koruduğum kişilerden çoçuk da vardı onu da yıkadım. Mezarlıkların boyu yüksek çıkıp ayakta durup yıkandım… Sürekli insan öldürdüm bir ara balta vardı elimde ve cesaret edemedim baltayla öldürmeye. Eski bir eve girip gezdiğimi hatırlıyorum, karışık ve korkunç bir rüyaydı.

3 thoughts on “Rüyamda insanları öldürüyorum

  1. alp on

    rüyamda cihat yanlısı adamlar benim üstüme molotof atıp öldürmeye çalışıyolar ben kaçıyorum saklnanıyorum bi duvarın yanına adam geliyo ve beni görmüyo sonrasını hatırlamıyorum ama büyük bir ihtmimal kurtuluyodum sanırm .

  2. hasan filiz on

    rüyamda en yakın dostlarım bana hep zarar veriyolar hepsi bana düşman oluyo ve hep kaçıyorum bana işgenceler yapıyolar en son bende elerinde kaçıp bi bomba ustume baglayıp onlar ile ölmeye giderken uyanıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir