Rüyamda Kenan İmirzalıoğlu’nu gördüm

Rüyamda Kenan İmirzalıoğlu’nu gördüm. Metroya biniyordu. Ben de metrodaydım. Kenan kapıdan binip koltuğun birine oturdu. Ayakta duran bir adam “ya şu kenanla biraz daha uzun süre birlikte olalım” diyerekten acil fren düğmesine bastı. Metro durdu. Kapılar açıldı. İnsanlar korkuyla dışarı kaçtı. Ben korkmadım zaten biliyordum düğmeye yanlış basıldığını. Sonra görevliler geldi. “yanlışlıkla oldu abi” dedik. Metro geri geri gitmeye başladı. O sırada arkadan gelen metroya çarptık. Ben tam çarparken camdan atladım. Kenan’a ne oldu bilmiyorum.

5 thoughts on “Rüyamda Kenan İmirzalıoğlu’nu gördüm

 1. melis sönmezoğlu on

  Sevgili Arda, rüyanda bir ünlü ile karşılaşman başarılı olacağın bir işe girişeceğini gösterir. Metronun acil fren düğmesine basılmasından sonra geri geri gitmeye başlaması nedeniyle bir kaza geçirmen ise, olaylar karşısında soğukkanlılığını koruyamayan birinin, hedeflerine ulaşman için bir süre daha beklemene sebep olacağını gösterir. Çarpışma esnasında camdan atlaman da beklenmedik olayların getireceği zarardan atikliğin sayesinde kurtulacağının işareti.

 2. döne karabacak on

  rüyamda kenan imirzalioglunu gördüm..tam olarak hatirliyamiyorum..ama kenan olduna bir okadar eminim..bir cekimde kendisi..tam cekim yerine gitmek isterken,baktim aracina binip gidoyor..arabayi hatirliyorum siyah bir cip..ve o arada kiz arkadasima diyorumki:ya baksana kimi kacirdik..iki önemli insan burdaydi ve ben onlari kacirdim..biri murat isminde biri..diyeri kenan bey…sonra uyandim o güzel rüyada..

 3. ece demir on

  kenana ne olduğunu bilseydin rüya başka bir boyut kazanırdı. ama şu haliyle de sizin karşılaştığınız bir olay karşısında bencilce hareket edip cam,ayna gbi bir cisimi kırarak kaçacağınıza delalet.

 4. inci yılmaz on

  bende rüyamda kenan imirzalıoglunu gordum bi arabaya biniyomus beyaz ve yanında bir kadın varmış gunuş gözlügü takmış ama ben kenan imirzalıogluna ankarada bulusuruz diyorum konusuyoduk acaba anlamı ne yorumlarınızı beklıyorm

 5. turkiyeden biri on

  Kiciniz acik kalmis gece iyi örtun :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir