Rüyamda otların içinde yatıyordum

Rüyamda uzun yeşil otların içinde uzanmış yatıyordum ve gökyüzünde bana yakın bir yerde beyaz, parlak parlak güvercinler uçuyordu. Kuyruklarından parlaklık saçılıyordu ve birden kendimi onların arasında buldum. Ben de uçuyordum parlak bir şekilde. Mutluydum ve gülüyordum.

2 thoughts on “Rüyamda otların içinde yatıyordum

  1. zerrin sönmezoğlu on

    Fatma Hanım, rüyada yemyeşil otlar görmek hayatınızın kolaylaşacağı olarak yorumlanır. Rüyanızda yemyeşil otların içerisinde uzanırken güvercinleri izlemeniz ve sonrasında sizin de uçmanız; bir süredir yaptığınız planları gerçekleştirme fırsatı bulacağınızı gösteriyor. Planlarınızı kolaylıkla gerçekleştirmeniz sizi mutlu edecek.

  2. erdinç on

    rüyamda bizim evin onunde dısarda annem babam ve ben.yaklasık 5-10 sene oncesi gibi.annem birdenbire durup babama toprağın altında birsey var diyor. babam da bakıyor ve oyle hissediyor. sonra babam eline ne oldugunu bilmedigim birsey alıp baslıyor orayı kazmaya.normal bi insanın yapamıyacagı sekilde.cok hızlı bi surede baya derine iniyor. sonra kalın teller gozukmeye baslıyor. biraz daha kazıyor ve bir kafes. kafesin telleri arasından normalde topragın gecip kafesi kapatması lazım fiziksel sartlara gore ama oyle bi durum yok nedense.kafesin icinde tam siyah değil ama koyu renkli bi guvercin fume rengi gibi biraz da alacalı sanki.guvercini gorunce cok sasırıyoruz o da bizi gorunce mutlu olmus gibi bize tepki veriyor. otmeye baslıyor kafasını sallıyor sahlanmak ister gibi hareketler yapıor baya seviniyor sanki ruyada ben oyle hissediyorum. sonra babam kafesi acıp guvercini alıyor. gokyuzune salıyor. tam da o anda bende heyecanla uyanıyorum.gozlerimi actıgımda cuma selası veriliyordu. nedir ruyamı yorumlarsanız sevinirim???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir