Rüyasını Anlatan Kazanıyor!

Herkese merhaba, rüyalarınızı ücretsiz olarak yorumlayan ekibimizden size bir sürpriz var! 31 Ocak 2010 tarihine kadar sitemizde rüyasını anlatanlar ve rüya yorumlayanlar arasından yapılacak çekilişle 3 şanslı kişi çok güzel bir hediye kazanacak. Hem de ekibimiz rüyanızın yorumlarını size göndererek, rüyalarınızdaki işaretleri açığa kavuşturacaklar. Konumuz rüyalar olduğu için biz de sizlere ilk yarışmamızda pijama verelim istedik.

3 tur halinde yapılacak çekilişle ilk kazanacak kişinin pijaması:

2. tur çekilişi kazanacak kişinin pijaması:

3. turda çekilişi kazanacak kişinin pijaması:

Katılım hakkınızı arttırmak için kısa kısa, özensiz, sallama rüyalar gönderen kişilerin katılımları sayılmayacaktır. Ne kadar çok rüya gönderirseniz o kadar katılım hakkınız artar.

Katılım hakkınınızı daha da arttırmak için;
1) Bu yarışmadan blog’unuzda bahsedebilirsiniz. Blog’unda bu yarışma hakkında yazı ekleyenlere +10 katılım hakkı verilecektir.
2) Yorum Bekleyen Rüyalar bölümünde eğer rüya varsa, o sayfaya girip alt kısımda bulunan “Rüyayı Yorumlayın” kısmından rüyayı siz yorumlayın ve +5 katılım hakkı kazanın.

Yarışmanın sonuçları 31 Ocak 2010 Pazar gecesi 23:59’a kadar gönderilen rüyalar arasında yapılacak 3 tur çekiliş ile belirlenecektir. Birinci tur çekiliş 1 Şubat saat 14:00’da yapılacaktır. İkinci tur 2 Şubat, Üçüncü tur ise 3 Şubat’ta yapılacaktır. Kazananlar ise 4 Şubat 2010 saat 14:00’da sitemizde açıklanacaktır.

Herkese bol şans dilerim.

Bu yarışma sona ermiştir, sonuçları görmek için çekiliş sonuçları sayfamıza bakınız

9 thoughts on “Rüyasını Anlatan Kazanıyor!

 1. Pingback: Yeni Rüyasını Anlatan Kazanıyor! 2010 | Dantel oya örgü elişi örnekleri modelleridantel

 2. çetin karagöz on

  MERHABA BEN RÜYAMDA PEYGAMBER EFENDİMİZİ GÖRDÜM SANIRIM HAYAL MAYAL HATIRLIYORUM RUYAMDA BIR KOSEYE YAKLASMISTI PEYGAMBER EFENDİMİZ KOSEYI DONERKEN BIR EMANET DUSURDU BENDE KOSARAK YERDEN ALDIM ARKASINDAN KOSTUM AMA SANKI BANA BAKARAK O EMANETI BANA BIRAKMISTI SASIRMISTIM NE OLDUGUNU BILE BILMEDEN SEVINCTEN AGLIYORDUM VE OYLE BIR AGLAMAKTIKİ OMRUMDE ÖYLE AGLAYAN KENDIMDE OLSA GORSEM INANMAZDIM MUTLULUK SEVINC DAHA SONRA SAKINLESINCE EMANETE BAKTIGIMDA KİMLİĞE BENZER BIRSEYDİ AMA BILIYORUM BANA BIR EMANET BIRAKMISTI TEK EMIN OLDUGUM SEY O1 HAFATADIR HAYATIM KARMA KARISIK DUSUNMEKTEN KENDIMI ALAMIYORUM NE OLUR BANA YARDIM EDIN NE ANLAMA GELIYOR

 3. SERDAR on

  Arkadaşım bana göre Kainatın efendisi (S.A.V)ümmetlerine sünneti seniyesini bırakır. Sana bıraktığıda o sünneti seniyeye sahip çıkmandır. İnşallah namaz kıl. Kılıyorsan aksatma,

 4. SERDAR on

  bende rüyamda kabe yi göredüm. Bir tarikat var, bu tarikat şeyhi benim 4-5 yaşlarındaki kızımı kaçırıyor. Daha sonra ben kabeyi göstererek işte Kabe İşte Allahın (C.C) evi. diyorum sanki yemin ediyorum ve kızımı getirmezlerse diye bu şıhı tehtip edip Allaha şikayet ediyorum. Dana sonra bi camatin içindeyim ve Kızım geliyor. Kızımın ismi aklıma gelmiyor Seslenemiyorum. Ama kızıma sarılıp mutlu oluyorum.
  Not: Evliyim ama henuz çocuğum yok.
  Hayırdır inşallah

 5. Seda on

  Rüyamda 2 evli çift gördüm.Hamile olan kadının eşi devdi.Başka evli çiftle bu evli çiftler arasında tartışma çıktı.Hamile olan kadın önce kolunu sonra da karnını jiletle kesti,kan aktı.Dağlık bir yerde bu hamile kadın dev olan eşini,öbür evli çiftin adamıyla dudaktan öpüştü ve aldattı. Bunu dev olan eş gördü ve onlara tuzak kurdu.Dağı kazdı,onlara bakın diye bağırdı ve kazdığı toprak ve taşlar üstlerine düştü ve gömüldüler.Bu dev de aynı çiftin karısıyla öpüştü ve aldattı bu kız da ben oluyorum.
  Çok merak ediyorum bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim,şimdiden teşekkürler.

 6. nermin kablan on

  rüyamda arkadaşlarımın evlerinin çatısı yoktu eve yğmur yağıyodu benim eve geldiler evleri yapılacakmış yorumu nedir

 7. Serhat on

  18 yaşındayım.Rüyamda bizim cami imamının kızına görücü gitmiştik benim için.Ama imamın öyle bir kızı vardı ki mankenlerden dahada güzel.Gözleri masmavi,saçları sapsarı yani yok böyle bir güzellik.Sonra bizim imam bana şey dedi camiye gelmicekmisin.Bende cevap verdim hocam ilerde gelicem şimdi gelemem.Ve sonra uyandım.Yorumlarsanız sevinirim.

 8. nigar ceferova on

  men yuxumda gorurem ki pul verirem yaxin dostuma amma halbu ki hemin adam is admi deyil

 9. nigar ceferova on

  men yuxumda gorurem ki pul verirem yaxin dostuma amma halbu ki hemin adam is adami deyil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir